Aramıza Hoşgeldin Beat Cop Elmasları Bul

IRW STUDIO'dan Herkese Merhaba, Aramıza Hoşgeldin Beat Cop Elmasları Bul Adlı Yazımıza Hoşgeldiniz, Bu Yazımızda Sizlere 2017 Yılında Çıkış Yapmış Ve Piksel Grafikli Oyunlar Listesinin Adından Söz Ettiren Oyunu Olan Beat Cop İçin Bir İnceleme Yazısı Suanacağız.

Beat Cop 80'li Yıllarda Geçen Bir Polis Oyunudur Oyun Yapımcıları Oyunun Başında Yazmış Olduğu Yazıda Küçükken Televizyonlarda Sürekli Kahraman Polis Hikayeleri Gördüklerini Ve Bundan Özenerek Beat Cop Oyununu Yaptıklarını Söylemişleridir.

Beat Cop'ın Oyun İçi Hikayesine Gelecek Olursak Oyunda Adımı Kelly (Jack Kelly) Senatörün Evinde Bir Olay Yaşanıyor Ve Bizde Bu Olaya Müdahele Ediyoruz Fakat Bizden Sonra Gelen Kişiler Senatörün Evindeki Elmasların Olmadığını Fark Ediyorlar Ve Polis Memuru Kelly'i İncelem Altına Alıyolar Ve Baş Bir Şehre Atanıyoruz Oyunda Bu Gelmiş Olduğum Şehirde Geçiyor.

Oyun Toplam 21 Günden Oluşuyor Bu 21 Gün İçerisinde Kayıp Elmasları Bulmamız Gerekiyor Bizde Gelmiş Olduğumuz Şehirde 21 Gün Boyunca Elmasları Arıyoruz Aynı Zamanda Mahallenin Güvenliğini Sağlamaya Çalışıyoruz Mahallemizde Tehlike Olarak Mafya Ve Çete Grupları Bulunuyor Bu Gruplarla İyi Geçinerek Oyunu Bitirmeyi Hedefliyoruz.

Her Gün Sonunda O Gün İçerisinde Yaşadığımız Olaylara Ve Seçimlerimize Göre Puanlanıyoruz Seçimimize Göre Çeteyle Veya Mafya İle Aramız Bozuluyor Oyunda Mafyanın Başı Tahminen Pizzacının Sahibi Fakat Bunu Oyunun İlerleyen Bölümlerinde Öğreneceğiz.

İlk Gün Aslında Bir Oyun Öğretici Gibi Geçiyor Oyuna Polis Ofisinde Başlıyoruz Ve Patronumuz Bize O Gün İçerisinde Yapmamız Gereken Görevleri Dağıtıyor Fakat Biz Şehre Yeni Geldiğimiz İçin Bize Görev Vermiyor Bize Mahallede ki İnsanlar Ve Mağaza Sahipleri İle Tanışma Görevini Veriyor Başımızada O Mahallenin Eski Polis Memurunu Veriyor.

Polis Ofisinin Ardından Eski Polis Memuru İle Şehri Keşfetmehe Başlıyoruz İlk Olarak "Adamski" Adında Bir Mağazaya Gidiyoruz Ve Oranın Sahibi İle Tanışıyoruz Ve Kendimizi Tanıtıyoru Ardından O Mağazadan Çıkarak Pizzacıya Gidiyoruz Pizzacının Sahibi İtalyan Mafyasından Fakat Bunu Daha Bilmiyoruz Pizzacının Sahibi İle Tanışıp Ve Bir Pizza Yedikten Sonra Mağazadan Ayrılıyoruz.

Pizzacıdan Çıktıktan Sonra İlk Trafik Cezamızı Kesiyoruz Ve Çekici Çağırarak Aracı Çekiyoruz Daha Sonra Eski Polis Memuru Bize Mahalleyi Gezmemizi Söylüyor Ve Saat 4 de Pizzacının Önünde Buluşmamızı Söylüyor Daha Sonra Serbest Bir Şekilde Mahalleyi Gezerek İnsanlar Ve Mağazalarla Tanışıyoruz Oyun Boyunca Dikkatimi Mahalledeki İnsanların Kuru Temizleme Dükkanından Şikayetci Olmaları Çekti Bu Sebeple Önce Kuru Temizleme Dükkanını Ziyarete Gittim.

Kuru Temizleme Dükkanına Giderken Yol Üzerinde Yüzbaşı İle Karşılaşıyoruz Ve Bize Elmasları Bizim Çalmadığımızı Ve Bunu Bulamımızı İstediğini Söylüyor Ve Gidiyor Daha Sonra Telsizimizden Çavuşun Bizimle Konuşmak İstediğini Söylüyorlar Ve Telefon Kulübesinden Çavuşu Arıyoruz Ve Bize Eski Karımızla Sorunlar Yaşandığını Ve Nafaka Ödememizi İstediğini Söylüyor Ve Bununla Birlikte Bir Kaç Güne 300$ Biriktirmemiz Gerektiğini Öğreniyoruz.

Ardından Mahalleyi Keşfetmeye Devam Ediyoruz Sırayla Bütün Dükkanları Geziyoruz Ve Sahipleri İle Tanışıyoruz Bir Sokağın Köşesinde Çeteden Biriyle Karşılaşıyoruz Ve Çeteyle İyi Geçinmemizi Söylüyor Ve Oyun Bize 2 Seçenek Sunuyor Ya Çeteyle İyi Geçineceğiz Ya da Çeteyi Dikkate Almayacağız Biz Çeteyle İyi Geçinmeyi Seçerek Oyuna Devam Ettik.

Tüm Mağazaları Gezerek Saat 4 De Pizzacının Önünde Polis Memuru İle Buluşuyoruz Ve Tam Konuşmanın Ortasında Eski Polis Memuruna Saldırı Yapılıyor Ve Polis Memurunu Kaybediyoruz Ve Not Defterimize Bununla Birlikte Bir Görev Daha Ekleniyor Artık Polis Memurunun Katilini de Bulmamız Gerek Ve Ardından 1. Günümüzü Sona Erdiriyoruz.

Yazımızı Okuduğunuz İçin Teşekkür Ederiz. Beat Cop Oyununun 2. Gününde Görüşmek Üzere 2. Günü İlerleyen Tarihlerde Web Sitemizden Okuyabilirsiniz.

Post a Comment

Previous Post Next Post