SWAT Olmaya Hazır Mısınız Ready Or Not İnceleme

IRW STUDIO'dan Herkese Merhaba, SWAT Olmaya Hazır Mısınız Ready Or Not İnceleme Adlı Yazımıza Hoşgeldiniz, Bu Yazımızda Sizlere 2021 Yılında Çıkış Yapmış Henüz Erken Erişimde Olan Oyun Başlıkta da Görmüş Olduğunuz Gibi Ready Or Not Adlı SWAT Temalı Polis Oyunu Hakkında İnceleme Yazımızı Sizlerle Paylaşacağız.

Oyunumuzun Adı Ready Or Not Geliştiriciliğini Ve Yayıncılığını VOID Interactive Firmasının Üstlendiği Oyun Firmanın Steam Üzerinde Yayınladığı İlk Oyunu Olan Ready Or Not 2021 Yılında Erken Erişim Olarak Kullanıcılara Sunuldu.

Yayınlandığı Dönemlerde Yoğun İlgi Gören Oyun Tahminem Yeni Bölüm Güncellemesi Az Olduğu İçin Sadece Belli Bir Dönem Üst Sıralarda Kaldı Fakat Oyunun Sevenleri Hâla Yok Değil Oyun Steam Mağazası Üzerinde 99,00TL Fiyatla Mağazada Yayınlanmış Durumda Peki Bu Oyun Fiyatını Karşılar mı Sorusuna Gelecek Olursak Bu Konu Tartışmaya Açık Durumda Ama Bizce Fiyatı Gayet Normal.

Ready Or Not Grafik Ve Oyun İçi Fizikleri Konusunda Rakip Oyunları Geride Bırakabilecek Düzeyde Bir Oyun Yapay Zeka Konusunda da Oldukça Gelişmiş Düzeyda Uzun Süreli Oynamalarda Bazı Hatalar İle Karşılaşabilirsiniz Fakat Yine De Rakiplerini Geride Bırakabilir Düzeyde.

Oyun İçerisinde Birden Fazla Yapay Zeka Tiplemesi Olduğu Kararındayız Bu Karara Nasıl Ulaştık Derseniz Oyun İçerisinde ki Haritalarda Duvarlarda Yazılan Yazılardan Bunu Görebilirsiniz. -HOTEL-

Oyun Bir Erken Erişim Oyunu Optimizasyon Gibi Sorunlar İle Karşılaşabilmeniz Gayet Normal Karşılanabilir Ek Olarak Oyuna Baktığımız Zaman Tek Başınıza Oynadığınız Zaman Çok Eğleneceğinizi Sanmam Fakat Arkadaşlarınız İle Oynamak İçin Oyun Arıyorsanız Ready Or Not Gözden Geçirmeniz Gereken Bir Seçenek Olabilir.

Son Olarak Oyun İçi Öğelere Ve Deneyimlere Yer Vermek İstiyoruz Steam Mağazası Üzerinde Oyun Daha Erken Erişimdeyken Bile Gayet Beğenilmiş Bir Durumdaydı Bu Oyuna Şans Vermeniz İçin Bir Sebep Daha Olabilir Öğelere Gelecek Olursak Oyunda Silah Sayısı Artırılabilir Fakat Bu Oyunu Kötü Yapacak Bir Sebep Tabi Ki Değil Oyun Atmosfer Açısından da Gayet Başarılı Durumda.

Son Sözlere Gelecek Olursak Yazıda da Bahsettiğimiz Gibi Oyunu Tek Başınıza Oynarsan Çok Eğleneceğinizi Sanmam Fakat Çok Oyunculu Modda Eğleneceğiniz Söyleyebilirim Erken Erişim Bir Oyuna Göre Şans Verilebilir Seviyenin Üstünde Oyunu Deneyimleyip Deneyiminizi Diğer Oyuncular İle Paylaşmayı Unutmayın Başka Bir Yazımızda Görüşmek Üzere.

Post a Comment

Previous Post Next Post