Akdeniz Adasında Bir Dedektif Sherlock Holmes Chapter One İnceleme

IRW STUDIO'dan Herkese Merhaba, Akdeniz Adasında Bir Dedektif Sherlock Holmes Chapter One İnceleme Adlı Yazımıza Hoşgeldiniz, Bu Yazımızda Sizlere Frogwares Tarafından 2021 Yılında Yayınlanmış Olan Oyun Sherlock Holmes Chapter One Hakkında Yazmış Olduğumuz İnceleme Yazısını Paylaşacağız.

Oyunun Adı Sherlock Holmes Chapter One Yayıncılığını Ve Geliştirilmesini Frogwares Firmasının Üstlendiği Oyun 15 Kasım 2021 Tarihinde Steam Üzerinde Paylaşıldı Ve Yayınlandıktan Sonra Çoğu Kullanıcı Tarafından Olumlu Yorumlar Alarak Adını Duyurdu.

Sherlock Holmes Serisini Çoğu Kişi Eminiz ki Duymuştur Bu Oyunda Serinin İlk Oyunu Olarak Yer Almaktadır Oyun Bir Akdeniz Adasında Geçiyor Hikayedemiz Ana Karakterimiz Sherlock' un Annesinin Mezarını Ziyaret Etmek İçin Adaya Gelmesiyle Başlıyor. Oyun Sherlock Holmes' ün Henüz Sherlock Olmadan Önceki Dönemlerini Konu Alıyor. Oyunu Hikayesi Oynayan Oyuncuya Göre Değişiklik Gösterir Fakat Yaklaşık 12 Saat Süren Bir Hikayesi Mevcut.

Oyun Unreal Engine 4 Oyun Motoru İle Geliştirilmiş Açık Dünya Ve Dedektiflik Gibi Kategorileri İçerisinde Bulunduran Bir Oyun Oyunun İçerisinde Aynı Zamanda Oldukça Zengin Sayılabilecek Bir Hikayeside Mevcut Oyunun Aynı Zamanda Türkçe Dil Desteğide Bulunmaktadır.

Oyunun Özelliklerine Gelecek Olursak Oyun Sadece Tek Oyunculu Bir Deneyim Sunmaktadır Çok Oyunculu Modu Bulunmamaktadır. Oyunun Aynı Zamanda Tam Kontrolcü Desteğide Bulunmaktadır. Yani İsterseniz Klavye Kontrolü İsterseniz Gamepad Kontrolü Sağlayarak Oyunu Oynayabilirsiniz.

Grafiksel Özelliklerine Göz Atacak Olursak Unreal Engine 4 Motoru İle Geliştirilmiş Olabildiğince Güzel Gözüken Grafiklere Sahip Frogware Tarafından Geliştirilmiş Diğer Oyunlara Göre Oldukça Güçlü Grafiklere Yer Verilmiş Bir Oyun Olarak Yerini Almaktadır. Oyuna Seslendirme Ve Animasyon Açısından da Yüksek Bütçe Harcandığını Kesinlikle Söyleyebiliriz.

Eğer Sherlock Oyunlarına Yeni Başlayacak Biriyseniz Bu Oyun Sizin İçin İdeal Bir Seçim Olabilir Aynı Zamanda Hikayeli Ve Güzel Grafiklere Sahip Oyun Arayan Oyuncular İçin Sherlock Holmes Chapter One Kesinlikle Listede Olması Gereken Bir Seçenek Olabilir.

Yazımızın Sonuna Gelirken Son Olarak Oyunun Fiyatından Bahsetmek İsteriz Oyun Steam Mağazasında 199,00TL Fiyata Sahip Oyun Çoğu Oyuncuya Göre Parasının Hakkını Veriyor Hikayeli Ve Dedektiflik Oyunlarını Seviyorsanız Oyunu Satın Alıp Deneyebilirsiniz Aynı Zamanda Sherlock Holmes Serisinin Yeni Oyunu Yine Frogwares Tarafından 2023 Yılında Çıkış Yapması Bekleniyor.

Post a Comment

Previous Post Next Post