Bulmacaların İçerisinden Inside İnceleme

IRW STUDIO'dan Herkese Merhaba, Bulmacaların İçerisinden INSIDE İnceleme Adlı Yazımıza Hoşgeldiniz, Bu Yazımızda sizlere geçtiğimiz gün yazısını paylaşmış olduğumuz oyun Limbo'nun aynı firma tarafından yayınlanmış oyunu INSIDE Hakkında inceleme yazısı paylaşacağız.

Bu yazımızdaki oyunumuzun adı INSIDE bulmaca platform türünde Playdead firması tarafından yayınlanmış 2. bir oyun Ek olarak oyunumuzun geliştirici ve yayıncı firması Playdead yani Limbo ile aynı firma bu görevi üstleniyor oyunumuz 2016 tarihinde yayınlanmış olup ilk oyun Limbo kadar beğenilmiştir.

Oyunumuz 2.5D bir oyun yani yarı 2D Yarı 3D oyun içerisinde size oyun boyunca eşlik edecek birde hikaye bulunuyor bulmacaları çözerek hikayede ilerliyorsunuz ve bir sona ulaşıyorsunuz fakat oyunun sonu ile ilgili bir bilgi oynamayan kullanıcılar için veremiyoruz fakat siz oyunu oynayarak sonunu öğrenebilirsiniz. Oyunumuzun aynı zamanda Limbo gibi kendine has bir atmosferi mevcut.

Oyunun fiyat kısımından bahsedecek olursak oyun 84TL olarak steam mağazasına sunulmuş durumda fakat bir demosu da mevcut yani oyunu almadan oyunu deneyimleyebilir eğer beğenirseniz satın alabilirsiniz bulmaca türünde oyunları seviyorsanız yazıyı bitirmeden direk sepetinize bu oyunu ekleyin diyebiliriz.

Oyun hakkında bilgiler verecek olursak oyun sadece tek oyunculu olarak oynayabilirsiniz yani çok oyunculu modu bulunmamaktadır oyun Türkçe dili destekliyor fakat oynanış kısımında hikaye genelde sessiz bir şekilde anlatılıyor yani dil desteği pek işe yaramıyor zaten ilk oyunu oynayan kişiler nasıl bir oyun olduğunu zaten biliyorlardır.

Puanlama kısmından bahsedecek olursak oyun deneyimleyen heryerden hemen hemen tam puan almış durumda kullanıcı deneyiminde ise tam puana çok yakın durumda yani oynayan çoğu kişi oyunu nerdeyse beğenmiş diyebiliriz oyunu oynayan kullanıcılar Limbo'yu seven kişilerin bu oyunuda seveceklerini söylemişler bu fikire bizde katılıyoruz eğer Limbo'yu sevdiyseniz bu oyunuda severek oynayacaksınızdır.

Oyun 84TL Fakat Dediğimiz gibi demosu mevcut satın almadan önce oyunu deneyimleyebilirsiniz bu incelemimiznde burda sonuna geliyoruz bulmaca tarzlı oyunları ve Limbo'yu seviyorsanız bu oyun Atmosfer ve renkleri ile sizin eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacaktır başka bir yazımızda daha görüşmek üzere.

Post a Comment

Previous Post Next Post