Kız Kardeşini Bul Limbo İnceleme

IRW STUDIO'dan Herkese Merhaba, Kız Kardeşini Bul LIMBO İnceleme Adlı Yazımıza Hoşgeldiniz, Bu Yazımızda Sizlere 2011 Yılında Çıkış Yapmış 2D Türünden Bir Oyun Olan LIMBO Hakkında İnceleme Yazımızı Sizinle Paylaşacağız.

Oyunumuzun Adı LIMBO 2011 Yılında Steam Platformu Üzerinde Çıkış Yaptı Oyunun Geliştirilmesini Ve Yayıncılığını PlayDead Platformu Karşılıyor Oyun Firmanın Steam Üzerinde Çıkış Yapan İlk Oyunu Olma Rolünü Üstleniyor Firmanın Şuana Kadar Steam Üzerinde Yayınlanan 2 Oyunu Mevcut Firmanın Diğer Oyununun Adı INSIDE Oyunun İnceleme Yazısını Web Sitemizden İleriki Tarihlerde Yayınlanacak Olan Yazımızdan Okuyabilirsiniz.

Oyunumuzun Grafikleri 2D Ve Siyah Beyaz Tonlarda Fakat Siyah Beyaz Olması Oyunu Güzel Olmasının Sebeplerinden Biri Oyun Siyah Beyaz Renkleri İle Farklı Bir Atmosfer Ve Hava Katıyor Bu Oyun Eğer Siyah Beyaz Oyunları Sevmiyorsanız Size Siyah Beyaz Oyunları Sevdirebilir.

Oyunumuzun En Belirgin Kategorisi Bulmaca Platform Türünde Ve Bu Türde Adından Söz Ettiremektedir. Oyun Boyunca Bulmacalar Çözerek Yolunuza Devam Etmeye Çalışıyorsunuz Ve Amacınız Tabi Ki de Sona Ulaşmak Bu Oyunu Oynayan Bazı Oyuncuların Akıllarında ki Soru Oyunun Sonu Var mı İnternet Üzerinde Bu Soruyla Birkaç kere karşılaştım ve Evet Oyunun Sonu Var.

Hikaye konusuna gelecek olursak oyunun içerisinde bir hikaye mevcut ve hikayeden kısaca bahsedecek olursak kız kardeşimiz tehlikede ve bizde onu kurtarmak için limbo'ya giriyoruz oyun içerisindeki hikaye kısaca böyle ve tabi ki bu yol o kadar da kolay geçmiyo yol boyunca bize bulmacalar, yaratıklar ve doğal afetler eşlik ediyo oyun ortalarında tahminen kız kardeşimizi kaçıran kişilerde bu zorluklar arasına ekleniyor ve bize ekstra zorluk çıkarıyor.

Oyunumuzun ekstra bilgilerine gelecek olursak oyunda kontroller klavye ve fare ile sağlanabiliyor fakat oyun kumandası desteğide mevcut oyun mağazada 42,00TL fiyatında satışta oyun ara sıra indirime geliyor eğer oyunu alacaksanız bu indirim dönemlerinde oyunu daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz oyun hakkında bilgilerimizde son olarak oyun tek oyunculu olarak oynanıyor herhangi bir çok oyunculu modu bulunmamaktadır.

Limbo tek başınıza vakit geçirmek ve zorlu oyunlardan çıktıktan sonra dinlenmek için oynayabileceğiniz bir oyun olabilir ancak bu türü seven oyuncular için ana oyun düzeyinde de oynanabilir biz bu oyuna indirimli döneminde bir şans vermenizi isteriz bu yazımızdan bu kadar firmanın diğer oyunu INSIDE için inceleme yazısı yakın tarihlerde websitemizde yayınlanacaktır başka bir yazımızda daha görüşmek üzere.

Post a Comment

Previous Post Next Post