Popüler Hayatta Kalma Oyunu Days Gone'dan Yeni Film

Herkese Merhaba, Popüler Hayatta Kalma Oyunu Days Gone'dan Yeni Film Adlı Yazımıza Hoşgeldiniz, Bu Yazımızda Uncharted Filmi İle Sinema Sektörüne Giriş Yapan Sony PlayStation'dan Yeni Bir Film Daha Geleceği Açıklandı. Bend Studios Tarafından Geliştirilen Oyun Days Gone Yeni Gelecek Filmin Konu Sahibi Olacak.

Sony PlayStation Firması Geçtimiz Zamanlarda Başrölünde Tom Holland ve Mark Wahlberg’in Bulunduğu Bir PlayStation Özel Oyunu Olan Uncharted Filmini Yayınlamıştı Geçtiğimiz Günlerde Gelen Yeni Bir Bilgiye Göre Sony PlayStation Firması Sinema Sektörüne Bir PlayStation Oyunu İle Devam Edeceği Açıklandı.

Yayınlanan Bir Habere Göre İçerisinde Ünlü Oyuncu Sam Heughan ve Ödüllü Yapımcı Sheldon Turner'ın Bulunduğu Bir Ekibi İçerisinde Barındıran Bir Film Daha Sony PlayStation Tarafından Yayınlanacak. Hikayesinde Karısını Ve Hayatının Aşkını Kaybeden Karakter Deacon Saint John’un Başından Geçen Olayların Anlatılacağı Bir Film Olarak Vizyona Girmesi Planlanıyor.

Oyunlardan Uyarlanan Filmler Son Zamanlarda Yoğun Bir İlgi Görmeye Başlamıştı Yayınlanan Bir Bilgiye Göre Sony PlayStation Oyunu Days Gone Film Olarak Yeniden Yazılacağı Açıklandı. Kıyamet Sonrası Temasıyla Adını Akıllara Kazıtan Yaklaşık 9 Milyon Satışa Ulaşan Oyun PlayStation Tarafından Gerçekleşen Bir Girişim İle Sinema Dünyasında Giriş Yapacak.

Filmin Kadrosunda Oyunun Ana Karakteri Olan Deacon Saint John Karakterini Ünlü Oyuncu Sam Heughan Tarafından Canlandırılacağı Gelen Bilgiler İle Paylaşıldı Gelecek Olan Filmin Yapımcılığında İse Jennifer Klein Ve Ödüllü Yapımcı Sheldon Turner'ın Üstleneceği de Gelen Bilgiler İle Paylaşıldı Gelecek Olan Filmin Yapımını Vendetta Productions Tarafından Üstleniceğide Belirtildi.

Güzel Bir Oyun Senaryosundan Eminiz ki Güzel de Bir Film Çıkacaktı Yapımcılığında Ödüllü İsimlerin Olması da Bu Güzel Senaryonun Daha Da Güzel Olmasında Etki Sağlıyor Filmin Ne Zaman Vizyona Gireceği Hakkında Henüz Bir Bilgimiz Bulunmamaktadır Gelecek Bilgileri Sizlerle Paylaşmaya Devam Edeceğiz Başka Bir Sosyal Medya Ve Oyun Yazımızda Daha Görüşmek Üzere.

Post a Comment

Previous Post Next Post