Popüler Sinema Ve Dizi Platformu Netflix'den Yeni Bulut Oyun Hizmeti

IRW STUDIO'dan Herkese Merhaba, Popüler Sinema Ve Dizi Platformu Netflix'den Yeni Bulut Oyun Hizmeti Adlı Yazımıza Hoşgeldiniz, Bu Yazımızda Oyun Dünyasında Geçtiğimiz Yıllarda Giriş Yapan Popüler Dijital Sinema Ve Dizi Platfromu Netflix'in Yeni Bir Sistem Getireceği Açıklandı.

Geçtiğimiz Senelerde Oyun Dünyasında Giriş Yapan Netflix Firmasının İş İlanları Kısmında Açtığı Yeni İş İlanlarından Yeni Bulut Oyun Hizmetini Açma Projelerinin Olduğu Ortaya Atıldı. Son Zamanlarda Firmanın Abone Kayıplarının Olmasıda Yeni Bir Hizmet Getirme Gereksinimi Oluşturmuş Olabilir.

Ünlü Firma Disney+ Hizmetinin Gelmesiyle En Popüler Firma Olma Sırasını Kaybetmişti Ve Bu Kayıp Abone Kayıplarına Ve Firmanın Ekonomik Zorluk Yaşamasına Sebep Olmuştu Geçtiğimiz Yıllarda da Oyun Dünyasına Giriş Yapan Firmanın Oyunlara İlgi Gösteren Abonelerinin Az Olması Sebebiyle Firma Yeni Oyunlar Getirmeyi Planlıyor. Firmanın Oyun Dünyasında Gelişmeye Çalışması da Yeni Bulut Oyun Hizmeti Projesini Destekliyor Gibi Gözüküyor.

Netflix Firması Tarafından Oluşturulan İş İlanları Kısmında Bir Bulut Oyun Hizmetine Yardımcı Olması İçin Bir Yazılımcı Arandığı Belirtildi Ek Olarak Çıkabilecek Zorluklara Karşılık İşleri Yönetebilmesi İçin Bir Bulut Oyun Sisteminden Anlayan Bir Ürün Yöneticisi Arandığı da İş İlanlarından Mecuttu.

Firmanın Bu Girişimi İle Oyun Dünyasında Aktif Olarak Bulunan Küçük Oyunlarına Yeni Oyunlar Ekleyerek Oyun İçeriklerini Arttırmayı Planladığını Söyleyebiliriz. Gelecek Oyunların Nasıl Olacağı İle İlgili Bazı Fikirler Edinmek İçin Firmanın Aktif Olarak Yayınlamış Olduğu Oyunları İnceleyip Fikir Sahibi Olabiliriz.

Konuyla İlgili Firmadan Henüz Bir Yanıt Gelmedi Bu Sebeple Sistemin Ne Zaman Hizmete Gireceği Hakkında Kesin Bir Bilgi Bulunmamaktadır İş İlanlarına Bakılacak Olursa Bu Tarz Bir Girişime Adım Atacakları Konusunda Bir Öneri Sunuldu İleri ki Zamanlarda Firmadan Sistemin Ne Zaman Hizmete Gireceği Hakkında Ve Oyun Geliştirmeleri Hakkında Bir Bilgi Gelecektir.

Gelen Yeni Bilgileri Web Sitemizden Takip Ederek Öğrenebilirsiniz Netflix Gibi Bir Firmanın Oyun Dünyasında Büyümeye Doğru Adım Atması Oyun Dünyası İçin Güzel Bir Gelişim Olduğunu Sizlere Söyleyebiliriz Oyunlarla İlgili Gelen Duyuruları Sizlerle Paylaşmaya Devam Edeceğiz.

Post a Comment

Previous Post Next Post