Siber Dünyada Bir Kedi Stray İnceleme

IRW STUDIO'dan Herkese Merhaba, Siber Dünyada Bir Kedi Stray İnceleme Adlı Yazımıza Hoşgeldiniz, Bu Yazımızda Sizlere Geçtiğimiz 19 Temmuz 2022 Gününde Yayınlanan Bir Kedinin Hikayesini Ele Alan Stray Oyunun İnceleme Yazısını Sizlerle Paylaşıyoruz.

Oyunumuzun adı Stray oyunumuz bir sokak kedisinin hikayesini ele almakta oyunun geliştiriciliğini BlueTwelve Studio üstleniyor yayıncılığını ise Annapurna Interactive Üstlenmektedir. Oyun yayıncı ekibin Steam mağazası üzerinde yayınlanmış 23. oyunu olmaktadır. Bu firma aynı zamanda sevdiğimiz bir oyun olan Twelve Minutes'ın yayıncılığını yapan firma olma rolünü üstlenmektedir.

Oyunumuzun kısaca hikayesine değinecek olursak ailesini kaybetmiş bir kedi siber bir dünyada kayboluyor ve evine geri dönmeye çalışıyor fakat bu yolda karşısına bazı gizemler ve bulmacalar çıkıyor kedimizin amacı bunları çözerek evine ulaşmak kediyi evine ulaşmasına yardım edecek misiniz.

Oyunumuzun başlıca kategori ve türleri kediler, macera ve cyberpunk kediler olmasının sebebi zaten oyundan belli macera etiketine gelecek olursak oyun başlıca macera türünde oluşturulmuş bir durumda ve son olarak cyberpunk oyunumuz siber bir şehirde geçtiği için bu etiketi almış durumda. Aynı zamanda oyunda eşsiz derecede güzel bir atmosferde bulunmaktadır.

Oyunumuz yayınlandığı günden beri olumlu oy almaya devam ediyor ve şuanda Steam mağazası üzerinde çoğunlukla olumlu oy almış bir vaziyette oyunun sevilmeyen tek yanı sonu olmuş gibi duruyor oyunu oynamadığınızı varsayarak bunu paylaşmıyoruz.

Oyunumuz tek oyunculu bir moda sahip çok oyunculu desteği bulunmamaktadır. Oyunun kontrolleri klavey ve fare ile sağlanmaktadır fakat Oyun kumandası desteğide mevcut isterseniz bu oyunu Oyun kumandası ile sorun yaşamadan oynayabilirsiniz.

Stray steam mağazası üzerinde 160TL gibi bir fiyata satışa sunuldu tabi bu fiyat Türkiye standartlarında bütün oyuncuların kolaylıkla karşılayabileceği bir fiyat değil fakat oyun arıyorsanız ve bütce konusunda sıkıntı yaşamıyorsanız bu oyunu Sepetinize eklemenizi öneririz fakat şunu da belirtmek isterizki eğer bu oyunu satın alacak olursanız paranızın boşa gitmeyeceğini söyleyebiliriz.

Stray oyunundan kısaca böyle bahsedebiliriz tek başınıza oynayacağınız hikayeli ve eğlenceli bir vakit geçireceğiniz oyunlar arasında olan oyunun Hikayesini anlattığımız yazılarımız ileri tatihlerde web sitemizde yayınlanacaktır yazıları kaçırmamak için web sitemizi takipte kalmayı unutmayınız başka bir yazıda görüşmek üzere.

Post a Comment

Previous Post Next Post