Uzayı Keşfetmeye Hazır Mısınız Astroneer İnceleme

IRW STUDIO'dan Herkese Merhaba, Uzayı Keşfetmeye Hazır Mısınız Astroneer İnceleme Adlı Yazımıza Hoşgeldiniz, Bu Yazımızda 2016 Sonunda Çıkış Yapmış Uzay Ve Keşif Temalı Oyunlar Arasında Yer Alan ASTRONEER Oyunu Hakkında İnceleme Yazımızı Sizlerle Paylaşacağız.

Oyunumuzun Adı ASTRONEER Oyunun Geliştrilmesini Ve Yayınlanmasını Aynı Firma Karşılıyor Yani System Era Softworks ASTRONEER Bu Firmanın Steam Üzerinde Yayınlanmış İlk Oyunu Olma Rolünü Üstleniyor Firmanın Steam Üzerinde Yayınlanmış 2 Adet Ürünü Mevcut Bunlardan Biri Zaten Şuan Yazısını Paylaştığımız Oyun Diğeri İse Bu Oyun İçin Paylaşılmış Bir Soundtrack Firmanın Şuan İçin Steamde Paylaşılmış Bir Yakında Ürünü Bulunmamaktadır.

Oyunumuzun Türü Üst Kısımda Bahsettiğimiz Üzere Uzay Ve Keşif Türünda Ancak Bunun Yanında Açık Dünya Ve Hayatta Kalma Gibi Baskın Tutulan Türleri Mevcut Bu Oyunun Sevilmesinde Özellikle Grafikleri Ve Atmosferi Önemli Bir Rol Oynamaktadır.

Oyunun Sevilmesinin Sebeplerinden Birkaç Tanesini Sizinle Paylaştık Oyunun Sevilmesini Grafikleri Ve Atmosferi Önemli Göreve Sahip Peki Nasıl Grafiklere Sahip Diye Soracak Olursanız Oyunun Grafiklerini Yazı İçerisindeki Resimlerden Anlayabilirsiniz Oldukça Renkli Bir Palete Sahip Ve Bu Renklilik Özelliğide Oyuncuları Oyuna Oldukça Kitliyor.

Fakat oyunun eğlenceli olmasının sebepleri sadece bununla kalmıyor oyunun en çok sevilen özelliklerinden biri de çok oyunculu oyun desteklemesi uzayı aynı zamanda arkadaşlarınız ile birlikte keşfedebiliyorsunuz ve bu oyunun hemen hemen en çok kullanıla özelliği zaten çok oyunculu oyun özelliğidir.

Oyunda kontroller klavye ve fare ile sağlanmaktadır aynı zamanda oyun kumandası desteğide bulunmaktadır. Normal bir şekilde klavye ve fare kullanarakta oyanayabilirsiniz Gamepad kullanıcılarıda Gamepad kullanarak sorunsuz bir şekilde oyunun tadını çıkarabilir.

Oyun hakkındaki son görüşlerimize gelecek olursak oyun arkadaşlarınız ile zaman geçirmeniz için harika bir seçenek arkadaşlarınız ile birlikte uzayı keşfedebilir, yapılar inşa edebilir veya seyahat edebilirsiniz oyunda tek başınıza da eğlenebilirsiniz tabi ama çok oyunculu mod ile daha çok eğleneceğiniz söyleyebiliriz.

Oyunumuzun Steam Fiyatı 50,00TL indirim zamanında bu oyuna bir şans verebilirsiniz fakat söylemek gerekirse oyun fiyatını gereğiyle karşılıyor alın kütüphanenizde bulunsun diye söyleyebiliriz bir yazımızın daha sonuna geliyoruz başka yazılarımızda görüşmek üzere.

Post a Comment

Previous Post Next Post