Yeni Uygulama Açıklandı Starbucks Web3 Geliştirmesi Yapacak

IRW STUDIO'dan Herkese Merhaba, Yeni Uygulama Açıklandı Starbucks Web3 Geliştirmesi Yapacak Adlı Yazımıza Hoşgeldiniz, Bu Yazımızda Yeni Teknolojilere Yer Vereceğini Açıklayan Starbucks Firmasının Uygulaması İçin Getireceği Web 3.0 Güncellemesi Hakkında Yazmış Olduğumuz Yazımızı Sizlerle Paylaşacağız.

Gelişen Teknolojiler İle Birlikte Bazı Firmalar Kendilerini Güncelleme Yolunda Geliştirmeler Yapmaya Başlıyor Bu Firmaların Arasına Geçtiğimiz Günlerde Gelen Bilgilere Göre Starbucks Firmasıda Katılmaya Karar Verdiğini Duyurdu Firma Uygulamasına Web 3.0 Güncellemesi Getireceğini Açıkladı.

Starbucks Uygulaması Aktif Olarak İçerisinde Yıldız Sistemi Bulunduruyordu Firmadan Satın Aldığınız Ürünler İçin Yıldız Kazanıyordunuz Ve Bu Yıldızları Toplayarak Ücretsiz Ürünler Kazanabiliyordunuz Firma Bu Sistemi Sayesinde Hem Daha Çok Satış Yapıyor Hem De Müşteri Memnuniyeti Kazanmayı Hedefliyordu Firma Güncel Teknolojilere Uyum Sağlamak Adına Bu Sistemi Web 3.0 Teknolojisine Taşımaya Hazırlandığı Açıklandı.

Starbucks Firmasının CEO'su Howard Schultz Yaptığı Açıklamalarda Yeni Güncellemlerin 13 Eylül'de Yapılacak Olan Yatırımcı Etkinliğinde Tanıtılması Planlandığını Belirtti. Bu Etkinlikte Firmanın Gelecek Planları İçin Önemli Gelişmeleri Açıklayacağını da Bu Söylenenlere Ekledi.

Yapılacak Olan Yeni Sistemde Ödül Sistemi Sayesinde Daha Fazla Müşteri Etkileşimi Elde Edileceğini Ek Olarak Dijital Toplumda da Ödüller Elde Edilebileceğini Ve Topluluklarının Genişleyeceğini de Açıkladı.

Starbucks CEO'su Yeni Ödüller İle Birlikte Eşsiz Bir Deneyim Elde Edileceğini Hem De Starbucks Markasına Sahip Dijital Ödüllerin Toplanabileceğini Bu Sayede Yeni Topluluk Oluşturabileceğini de Bildirdi. Bu Gelişme İle Birlikte Firma Müşteri Topluluğuna da Önemli Katkılar Sağlayacaktır.

Geçtiğimiz aylarda Starbucks Firmasının NFT Projelerine Adım Atacağı Zaten Açıklanmıştı Bu Yeni Gelişme Firma İçin Çokta Şaşırtıcı Bir Haber Olmadığını Söyleyebiliriz Bu Yeni Gelişme İle Birlikte Starbucks Firmasının Yeni Dijital Teknolojilere Önem Verdiğini Görebiliriz.

Güncellemenin Ne Zaman Kullanılıma Gireceğini Şuan Olarak Bilmemekteyiz Fakat Yazı İçerisinde Bahsettiğimiz Üzere 13 Eylül'de Gerçekleşek Etkinlikte Daha Fazla Bilgi Ulaşacağını Size Söyleyebiliriz. Yeni Gelecek Olan Gelişmeler İçin Web sitemizde Paylaşacağımız Yazıları Takip Edebilirsiniz.

Firmaların Yeni Teknolojilere Önem Vermesi Oldukça Güzel Bir Durum Starbucks'ın Bu Gelişim Girişimi İle Birlikte Diğer Firmalarda Eminiz Ki Bu Yönde Girişimlerde Bulunacağını Söyleyebiliriz.

Post a Comment

Previous Post Next Post