Bionluk İle Freelancer Çalışma Nedir?

IRW STUDIO'dan Herkese Merhaba, Bionluk İle Freelancer Çalışma Nedir? Adlı Yazımıza Hoşgeldiniz, Bu yazımızda Freelancer platformunu kullanarak nasıl Freelancer olarak çalışabilirsiniz bunu göstereceğiz.

Web sitemizde daha önceden Freelancer çalışma nedir hakkında bir yazı zaten paylaşmıştık eğer Freelancer çalışma hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız o yazıya göz atabilirsiniz eğer bakmak istemiyorsanız size bu yazıda Freelancer çalışmayı kısaca anlatacağız.

Freelancer çalışma herhangi bir şirkete bağlı kalmadan tamamen kendi istediğiniz zamanlarda ve yerde istediğiniz işi seçerek çalışmaya diyebiliriz bu çalışma yönteminde kendinize uygun alanda herhangi bir belge gerekmeden çalışabilirsiniz tabi ki istediğiniz yerde ve istediğiniz zamanda.

Bionluk sitesinden aynı Freelancer çalışma nedir yazımızda bahsetmiştik fakat daha ayrıntılı anlatım için Bionluk için özel bir yazı yazma kararı aldık Bionluk bir freelancer çalışma platformudur. Bu siteye kayıt olarak kendinize uygun alanda gelen işleri yapabilir veya siz kendiniz teklifler sunabilirsiniz.

Bionluk sitesine kayıt olmak oldukça kolaydır sizden sadece bir e-posta adresi ve isim istenmektedir fakat bionluk sitesinde Freelnacer olarak çalışmak için tek seferlik bir ödeme yapmanız gerkmektedir bu ödeme gerçekleştirdikten sonra sizin hesabınıza 1000 bionluk coini tanımlanır ve bu bionluk coinleri ile ilanlarınızı öne çıkartabilirsiniz ayrıca size özel bir telefon numarası da tanımlanır bu telefon numarasının süresi bir aydır bir ay sonra isterseniz ödeme yaparak süreyi uzatabilirsiniz.

Bionluk sitesini kullanmak için reşit olmanız yani 18 yaşında olmanız gerekmektedir. Bionlukta ödemeler banka hesabınıza yatmaktadır ödeme bilgilerinizden bunu ayarlayabilirsiniz ödeme talep ettikten sonra yaklaşık 3 iş günü içerisinde ödeme banka hesabınıza yatacaktır.

Bionluktan düzenli olarak ödeme alıyorsanız bunları vergilendirmeniz gerekmektedir sadece Bionluktan değil eğer başka sitelerden de düzenli olarak para kazanıyorsanız bu para ne kadar olursa olsun kazandığınız parayı vergilendirmeniz gerekmektedir Aldığınız ödemelerden KDV, Gelir Gider verigisi vb. vergileri vermeniz gerekmektedir.

Bionluk platformunda satışlarınızı arttırmak için dikkat çekici başlıklar ve öne çıkan fotoğraflar kullanabilirsiniz kullanıcı memnuniyeti açısından da uygun fiyatlandırma yapacak olursanız satışlarınıza artma gözlemleyebilirsiniz.

Bionluk platformuna kayıt olurken sizden tek seferlik bir ücret alınır ardından sizden sadece satış yaptığınız paradan %20 komisyon kesilir eğer isterseniz sabit numara veya ilanlarınızı öne çıkarmak için de reklam satın alabilirsiniz platformda onun dışında gizli bir ücret bulunmamaktadır.

Bionluk kullanarak freelancer olma yazımızın sonuna geliyoruz.

Post a Comment

Previous Post Next Post