Fiverr İle Freelancer Çalışma Nedir?

IRW STUDIO'dan Herkese Merhaba, Fiverr İle Freelancer Çalışma Nedir? Adlı Yazımıza Hoşgeldiniz, Bu yazımızda Fiverr platformunu kullanarak freelancer olarak çalışma hakkında ki yazımızı sizlerle paylaşacağız.

Freelancer çalışma internetten para kazanmak için çok kullanılan bir çalışma stili nerde ve ne zaman çalışacağınızı kendiniz belirlediğiniz için oldukça ayrıcalıklı fakat pasif gelir yöntemleri kadar etkili değil çünkü pasif gelirde daha önce yapmış olduğunuz bir işten para kazanıyorsunuz fakat bunda ne kadar iş yaparsanız o kadar kazanıyorsunuz ve çoğunlukla her iş için çalışmayı en baştan yapıyorsunuz fakat yine de internetten para kazanmak için gayet güzel bir yöntem peki Fiverr nedir sorumuza gelirsek bu platformdan daha önceki freelancer çalışma yazımızda bahsetmiştik fakat ayrıntılı bilgi sağlamak için özel bir yazı yayınlamak istedik.

Fiverr, Uluslarası alanda hizmet veren bir Freelancer çalışma platformudur Fiverr üzerinde isterseniz satıcı isterseniz müşteri olarak ücretsiz bir şekilde hesap oluşturabilirsiniz ve hesap doğrulama sonrası hiçbir ücret ödemeden freelancer olarak çalışmaya başlayabilirsiniz.

Fiverr ile bionluk sitelerini karşılaştıracak olursak bionluk genellikle sadece Türkiye içerisinde hizmet veriyor ve hâliyle TL olarak kazanç sağlıyor fakat ödemeler hızlıca Türkiye'de ki banka hesabınıza sorunsuz bir şekilde yatıyor ve Türkçe bilmeniz yetiyor.

Fiverr platformunda ise müşterileriniz tüm dünyadan olabiliyor ve bu sebeple Dolar bazından kazanıyorsunuz ödemelerin hesabınız yatması 14 iş gününü bulabiliyor ve yaptığınız her satış için %20 komisyon vermeniz gerekiyor site içerisinde bionluk'tan farklı olarak farklı ödeme alma seçenekleride mevcut platformda her ülkeden kullanıcı olabildiği için Türkçe dışında uluslararası diller bilmeniz gerekiyor bu dillere örnek olarak ingilizce'yi verebiliriz.

Uluslararası alanda hizmet vermek istiyorsanız Fiverr sitesini kullanabilirsiniz fakat ben sadece Türkiye içerisinde hizmet vermek istiyorum diyorsanız Bionluk sitesini kullanabilirsiniz. Fiverr sitesi canlı destek ve hızlı çözüm konusunda oldukça iyi bir site platform içerisinde satış yaptığınız zaman ödeme çoğu sitede olduğu gibi havuzda bekliyor ve sipariş onaylandıktan sonra Fiverr hesabınıza düşüyor daha sonrasında ödeme talep ettiğinizde seçmiş olduğunuz yöntem ile banka veya cüzdan hesabınıza ödeme yatıyor.

İşlerinizi daha çok büyütmek istiyorsanız ücretsiz bir şekilde Fiverr'a kayıt olabilirsiniz.

Post a Comment

Previous Post Next Post