Ücretsiz Blog Sitesi Nasıl Açılır?

IRW STUDIO'dan Herkese Merhaba, Ücretsiz Blog Sitesi Nasıl Açılır? Adlı Yazımıza Hoşgeldiniz, Bu yazımızda sizlere Ücretsiz hiçbir ücret ödemeden Blog sitesi nasıl açılır? bunu göstereceğiz.

İnternet günümüz zamanında çok önemli bir yer kaplar hâle gelmiş durumda hemen her alanda işlem yapmak veya bir bilgi öğrenmek için İnternete danışır hâle geldik bir haberi öğrenmek için veya bir konu hakkında bilgi sahibi olmak için internetten yardım alır duruma geldik ve bu internetin büyük bir kısmınıda web siteleri oluşturur durumda geri kalınına çoğunlukla sosyal medya uygulamaları ve oyunlar oluşturuyor en çok ziyaret edilen web siteleri genellikle haber ve eğitim odaklı oluyor e-ticaret siteleri ticarete girdiği için onları buraya katmıyoruz günümüzde insanlar bilgi almak veya birşey öğrenmek için kitaplar veya gazeteler yerine web sitelerinden öğreniyor ve okuyorlar hâliyle artık herşey internet üzerinden ilerlemekte bizde bu yazımızda sizlere web sitelerinin büyük bir kısmını kaplayan blog sitelerini nasıl açabilirsiniz bunu göstereceğiz hem de tamamen ücretsiz.

Web dünyasının büyük bir kısmını blog siteleri kaplamaktadır bunun sebeplerinden biri blog sitelerinin her türlü konuda ve alanda olmasından kaynaklı olması olabilir bir blog sitesi açacaksanız her türlü konuda blog sitesi açabilirsiniz konusu size kalmış konunuz hazır, tarzını hazır herşey hazırsa geriye bir tek siteyi açmak kalıyor fakat burda da karşınıza büyük bir sorun çıkıyor tabi ki de hosting ücretleri.

Hosting ücretleri bu işe yeni başlayan kişiler için ve bu işten herhangi bir gelir elde etmeyen kişiler için büyük bir masraf olarak gözükebilir bizde bu sorunu konu alarak sizlere bu yazımızda nasıl ücretsiz blog sitesi açılır bunu göstereceğiz.

Bu yazımızda sizlere bahsedeceğimiz site Blogger bu siteden daha önce ücretsiz web site kurma yazımızda bahsetmiştik Blogger sitesi birçok açıdan diğer rakip sitelerine göre bir adım öne çıkıyor çünkü sitenin kullanımı tamamen ücretsiz ve bu firmanın arkasında Google var, Blogger Google tarafından üretilen bir site ve uzun zamandır hizmet veremye devam ediyor ve sürekli kendini geliştiriyor ve burdan açtığınız siteleri tamamen kendinize göre düzenleyebilirsiniz ve yönetebilirsiniz site size böyle bir ayrıcalık da sağlıyor.

Blogger üzerinde güzel tasarıma sahip bir site kurmak istiyorsanız internet üzerinden ücretsiz bir şekilde Blogger için tasarlanmış temalardan yararlanabilirsiniz Blogger bu açıdan büyük bir artı sağlıyor internet üzerinde her türlü tarz ve kategori için geliştirilmiş birçok ücretsiz tema mevcut.

Blogger websitesine giderek Google hesabınızal ücretsiz bir şekilde kayıt olabilirsiniz ve Web sitenizi oluşturabilirsiniz.

Post a Comment

Previous Post Next Post