Ücretsiz Web Sitesi Nasıl Kurulur?

IRW STUDIO'dan Herkese Merhaba, Ücretsiz Web Sitesi Nasıl Kurulur? Adlı Yazımıza Hoşgeldiniz, Bu Yazımızda Sizlere Ücretsiz Web Sitesi Kurmak İçin Yapmanız Gerekenleri Öğreteceğiz.

Gelişen İnternet Dünyası İle Birlikte Birçok İşletme Sanal Ortamda Hizmet Vermeye Başlıyor Ayrıca Tek İşletmeler Değil İnternet Üzerinde Kişisel Blog Tarzı Sitelerde Oldukça Fazla İşlerini Sanal Ortama Taşımak İsteyen İşletmeciler Veya Bunu Bir Hobi Hâlina Getirmek İsteyen Kişiler Öncelikle Nasıl Web Sitesi Kurulur? Sorusunu Araştırıyorlar Ve Sorunun Sonucunda Bazı Kullanıcılar Tarafından Uygun Bulunmayan Miktarlarda Ödemeler Çıkıyor Ve Maalefes Ya Ödeme Yapıyorlar Ya Da Tamamen Vazgeçiyorlar Bizde Bu Sorunu Göz Önünde Bulundururak Sizlere Bu Yazımızda Ücretsiz Web Sitesi Nasıl Kurabileceğinizi Göstereceğiz.

Sizlere Ücretsiz Web Sitesi Kurmanıza Yardım Edecek Bazı Siteleri Ve Özelliklerini Listeledik Sizde Sizin İçin En Uygun Olana Yazdığımız Açıklamalardan Yararlanarak Size Uygun Olan Siteyi Seçebilirsiniz.

Wix, Bu siteyi daha önceden ücretsiz e-ticaret sitesi yazımızdan hatırlayabilirsiniz wix tarafından ücretsiz olarak aynı zamanda bir blog sitesi de kurabilirsiniz fakat bazı eksileri mevcut öncelikle tema özelliştirmesi diğer sitelere göre daha kısıtlı ve eğer özel bir alan adınız varsa bu alan adını bağlamak için bir ödeme yapmanız gerekiyor ve bu da tamamen ücretsiz konusundan maalesef çıkıyor.

Blogger, İnternet üzerinde ki web sitelerin çoğu Google'ın bir markası olan Blogger tarafından kurulmuş durumda Blogger içerisinde ki tam kontrol ve kolay kullanımı ile bu listede yer alıyor panel üzerinden birçok kişiselleştirme ayarınızı yapabilirsiniz ayrıca alan adınızı da ücretsiz bir şekilde bağlayabilirsiniz. İnternet üzerinde blogger için geliştirilmiş birçok ücretsiz tema mevcut bu temalar ile web sitenizi daha güzel gözükmesini de sağlayabilirsiniz.

Wordpress.com, Bu site hosting üzerine kurulan wordpress den farklı olarak yine aynı firma tarafından geliştirilmiş bir site kurma aracı diyebiliriz bu site üzerinden web sitenizi ücretsiz bir şekilde kurabilirsiniz fakat aşırı sınırlı yetki ile bu sitede hosting üzerine kurulan wordpress den farklı olarak en belirgin özellik eklenti kuramassınız eğer eklenti vb. özelliklerden yararlanmak istiyorsanız premium paketlerden satın almanız gerekmektedir fakat bunlar olmadan da ücretsiz bir şekilde sitenizi kurabilirsiniz.

Yazı içerisinde listelediğimiz siteleri kullanarak ücretsiz bir web sitesi kurabilirsiniz vermiş olduğumuz açıklamalardan faydalanarak size en uygun olan siteyi seçebilir ve sitenizi hemen kurabilirsiniz başka bir eğitim yazımızda daha görüşmek üzere.Post a Comment

Previous Post Next Post