Web Üzerinden Ücretsiz Mobil Uygulama Nasıl Yapılır?

IRW STUDIO'dan Herkese Merhaba, Web Üzerinden Ücretsiz Mobil Uygulama Nasıl Yapılır? Adlı Yazımıza Hoşgeldiniz, Bu Yazımızda Sizlere Sadece Bir İnternet Sitesi İle Mobil Cihazlara Ücretsiz Bir Şekilde Nasıl Uygulama Geliştirebileceğiniz Göstereceğiz.

Gelişen Teknoloji Dünyası İle Mobil Cihazlara Yönelim Artmış Durumda Artık Hemen Hemen Herkes İşlerini Kolay Yoldan Halledebilmek İçin Mobil Cihazlara Yani Telefon, Tablet Gibi Cihazlara Yönelmekte Hâl Böyle Olunca Mobil Uygulamalara İstek Git Gide Artıyor.

Günümüzde Çoğu Firmanın Hızlı İşlem Sağlanabilmesi İçin Bir Mobil Uygulaması Mevcut Bu Hızlı İşlemlere Çoğunlukla Online Sipariş Veya Online Banka İşlemlerini Örnek Olarak Verebiliriz Fakat Günümüzde Mobil Uygulama Geliştirmek Yoğun Maliyetler Gerektirebiliyor Özellikle Gelişmiş Bir Uygulama İstiyorsanız Elinizde Yüksek Bir Bütçe Bulundurmanız Şart Hâle Gelebiliyor Bizde Bu Sorunu Konu Alaral Sizlere Sadece Bir Web Sitesi Üzerinden Ücretsiz Bir Şekilde Nasıl Mobil Uygulama Geliştirebilirsiniz Bunu Paylaşacağız.

Mobil Uygulama Geliştirmek İçin Bir Çok Uygulama Motoru Mevcut Fakat Bu Motorlar Bazen Yüksek Sistem Gereksinimleri İsteyebiliyor Fakat Biz Sizlere Bu Yazımızda Sadece Bir Arama Motoru Üzerinde Çalışan Kodular Projesinden Bahsedeceğiz.

Kodular Uzun Yıllardır Ücretsiz Şekilde Hizmet Bir Uygulama Geliştirme Motorudur Diyebiliriz Bu Web Site Sayesinde Hiç Para Harcamadan Basit Uygulamalar Geliştirebilirsiniz Tek Yapmanız Gereken Sadece E-Posta Adresiniz İle Siteye Kayıt Olmak Ardından İstediğiniz Uygulamaları Ücretsiz Bir Şekilde Sadece Sürükle Bırak Kodlamasıyla Geliştirebilirsiniz.

İnternet Üzerinde Kodular Gibi Hizmet Veren Bazı Siteler Mevcut Fakat Genellikle Abonelik Sistemi İle Çalışmaktadır Eğer Bu İşe Harcayacak Bütçeniz Varsa Diğer Rakip Sitelerede Göz Atabilirsiniz Fakat Rakip Sitelerin Çoğu Kodular İle Zaten Aynı Mantıkta Çalışmaktadır.

Kodular İçerisinde Uygulama Yapmaya Yarayacak Birçok Eklenti Mevcut Bu Eklentilere Google AdMob'da Dahil Yani Kodular Üzerinden Geliştirmiş Olduğunuz Bir Uygulamaya Google'ın Mobil Uygulama Reklam Servisi Olan AdMob'u Ücretsiz Bir Şekilde Ekleyebilirsiniz Aynı Zamanda Uygulama İçi Satın Alma Eklentiside Kullanabilirsiniz.

Kodular Web Sitesi Tarafından Yapmış Olduğunuz Uygulamayı Google Play Store Üzerinde Yayınlayabilirsiniz Fakat Bu İşlem İçin Bir Play Console Hesabınız Olması Gerekmektedir Ve Bunun İçin 25$ Ödemeniz Gerekmektedir Fakat Uygulamanızı Kodular Üzerinden Dışarı Aktarıp Başka Bir Uygulama Mağazasına Ücretsiz Bir Şekilde Yükleyebilirsiniz.

Sizde Sadece İnternet Üzerinde Kodular Diye Aratarak Ücretsiz Bir Şekilde Mobil Uygulama Geliştirebilirsiniz Tek Yapmanız Gereken Siteye Kayıt Olmak Ve Gerisi Sizin Yaratıcılığınıza Kalmış Başka Bir Yazımızda Daha Görüşmek Üzere.

Post a Comment

Previous Post Next Post