En Hızlı Android Telefonlar Nelerdir?

IRW STUDIO'dan Herkese Merhaba, En Hızlı Android Telefonlar Nelerdir? Adlı Yazımıza Hoşgeldiniz, Bu yazımızda eylül ayında AnTuTu tarafından yapılan testlerde belirlenen akıllı telefonları sizler için listeledik.

Akıllı telefon kullanımının oldukça artmış olduğu günümüzde hemen her kişiye bir akıllı telefon gerekiyor gerekirse haberleşmek için gerekirse iş için veya online işlemleri halletmek için herkese bir akıllı telefon gerekebiliyor fakat bazen akıllı telefonların fiyatları oldukça artabiliyor hâl böyle olunca aldığımız telefonun bize gerekli verimi veya hızı sağlayıp sağlayamayacağını merak ediyoruz bizde bu yazımızda sizlere AnTuTu tarafından yapılan akıllı telefon testlerinin bir özetini çıkardık sizde yazımızdan yardım alarak alacağınız telefonun ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamayacağını öğrenebilirsiniz.

Akıllı cihaz sektöründeki hareketlilik her geçen artamaya devam ediyor durum böyle olunca sa AnTuTu gibi test platformları akıllı cihaz testleri yapmaya ve paylaşmaya devam ediyor işte AnTuTu tarafından yapılan eylül ayı test sonuçları.

Yapılan testlerin sonucunda her zamanki gibi Qualcomm yine karşımıza çıkıyor listede bulunan 10 telefonun 9 tanesinde Qualcomm'a rastlıyoruz. Qualcomm dışında bulunan 1 adet MediaTek telefon ise sayı üstünlüğüne rağmen testlerde ilk sırada yer almayı başarıyor.

AnTuTu tarafından yapılan testler sonucunda ilk sırada 1 milyon 123 bin 36 puan ile MediaTek Dimensity 9000+ işlemciye sahip Asus ROG 6 Dimensity bulunyor. İkinci sırada ise yaklaşık 12 bin fark ile OnePlus Ace pro takip ediyor. Ayrıntılı listeyi yazı içerisinde bulabilirsiniz.

Listenin üçüncü sırasında ise 1 milyon 91 bin 58 puanla İQOO 10 Pro takip ediyor ve aynı şekilde bu telefonda içerisinde Qualcomm tabanlı bir işlemci barındırıyor yine aynı şekilde dörüncü sırada Qualcomm bulunduran bir başka telefon Red Magic 7S Pro 1 milyon 88 bin 74 puanla arkasından geliyor.

Yapılan bu testlerin çin pazarında bulunan modelleri kapsağıdını belirtmek isteriz tüm dünyadaki pazarları kapsayan testin ilerideki bir tarihte yayınlanacağı belirtildi sizde bu listedeki testleri göz önünde bulundurarak alacağınız telefona karar verebilirsiniz.

Post a Comment

Previous Post Next Post