Google Ödüllü Anketler Nedir?

Google Ödüllü Anketler Nedir? Adlı yazımıza hoşgeldiniz bu yazımızda Google Ödüller programı nedir ve nasıl kullanılır hakkında yazmış olduğumuz yazıyı sizlerle paylaşıyoruz.

Çoğumuz internet üzerinde gezerken veya çıkan reklamlarda anket çözerek para kazanma gibi kelimeleri duymuşuzdur özellikle internet kullanımının artmasıyla bu anketler satıcılar için önemli bir rol almaya başladı çünkü satıcılar internette gezinen aktif müşterilerinin ilgi alanlarını öğrenmek istiyorlar bunun sebebi ya daha çok ürün satmak veya ilgi alanına dayalı reklam sunmaktır. Bu sistem şuanda karşılaşmış olduğunuz reklamlarda zaten var web siteleri internet üzerinde daha önce gezmiş olduğunuz site verilerini, çerezlerini görerek size uygun reklam sunmaya zaten çalışıyorlar. Google Ödüllü Anketlerde aslında bunun gibi bir programdır.

Google Ödüllü Anketler, 2013 yılında Google tarafından ilk kez Play Store mağazasında yayınlanan bu uygulama aslında bu anket programlarının en güzel örneklerinden biridir uygulama içerisinde size bazı anketler gönderiliyor ve sizde bu anketleri çözerek Google Play Bakiyesi kazanıyorsunuz ve bu bakiyeyi Play Store üzerinden harcayabiliyorsunuz.

Çözmüş olduğunuz anketler sizin internette gezinirken karşınıza çıkan reklamları belirliyor örneğin size "en sevdiğiniz spor etkinliği nedir?" gibi bir soru geldiğinde siz ordan Basketbol cevabını seçerseniz Google'da gezinirken karşınıza Basketbol topu reklamları çıkıyor veya YouTube size bir Video önerirken size Voleybol maçı videosu yerine Basketbol maçı videosu öneriyor.

Bu anketler aslında temiz internet kullanımı için oldukça faydalı bir adım ilgi alanınıza göre reklamlar çıkması hem satıcı taraf hem de alıcı taraf açısından oldukça iyidir bu sayede siz internette gezinirken karşınıza hoşlanmadığınız içerikler yerine ilginizi çeken içerikler çıkar.

Ödüllü Anketler uygulamasının diğer güzel yanı ise size bu anketleri çözdüğünüz için Google Play Bakiyesi veriyor olması hem internet aramalarınızı daha temiz ve ilgi alanınıza uyumlu hâle getiriyorsunuz hem de bunun için Play Bakiyesi kazanıyorsunuz.

Google Ödüllü Anketler uygulamasını Play Store üzerinden ücretsiz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Google Play Bakiyeniz, Ödüllü Anketler uygulamasında oturum açtığınız hesaba gelmektedir unumayın Google Play Bakiyesi başka bir hesaba aktarılamaz kayıt olurken buna lütfen dikkat ediniz.

Post a Comment

Previous Post Next Post