Kodlama Öğrenebileceğiniz Siteler Nelerdir?

IRW STUDIO'dan Herkese Merhaba, Kodlama Öğrenebileceğiniz Siteler Nelerdir? Adlı Yazımıza Hoşgeldiniz, Bu yazımızda ücretli ve ücretsiz şekillerde kodlama öğrenebileceğiniz siteleri sizler için listelediğimiz yazıyı sizlerle paylaşıyoruz.

Teknolojinin oldukça hızlı gelişmiş olduğu günümüzde teknolojik aletler hemen heryerde karşımıza çıkıyor durum böyle olunca tabi ki her alanda bir yazılımcı gerekiyor örneğin bir araba yapımında veya en basit örneğiyle şuan sitemizde bile bir yazılım çalışması durumu söz konusu bu sebeple yazılımcıların önemi gitgide artmaya devam ediyor bizde bu yola en baştan başlarken sizlere yardımcı olabilecek siteleri listeledik işte ilk önerdiğimiz site.

BTK Akademi, bu site tamamen Türkiye Cumhuriyeti'nin katkılarıyla geliştirilmiş bir site burda istediğiniz her alanda eğitim alabiliyorsunuz sadece yazılım alanında değil dil alanlarında da eğitim alabiliyorsunuz ve kullanılması tamamen ücretsiz.

Udemy, Herhalde internet üzerinden eğitim almak denilince akıllara ilk gelen site Udemy'dir bu platformda da her alandan ve dilden eğitim bulabilirsiniz site içerisinde oldukça kaliteli eğitmenler olduğunu sizlere söyleyebiliriz fakat eğitimler ücretli bu siteden eğitim almak için tek seferlik bir ücret ödemeniz gerekmektedir.

W3 School, Bu site sayesinde ücretsiz bir şekilde web sitesi geliştirmeyi öğrenebilirsiniz aynı bir Blog'a benzeyen sistemiyle size ücretsiz bir şekilde Web Site geliştirmeyi öğrenebilirsiniz fakat sıfırdan başlayan birisi için sistemi biraz zor gelebilir ayrıca içerikler ingilizce dilinde yazılımış durumda eğer ingilizceniz iyi değilse anlamada zorluk çekebilirsiniz fakat eğer biraz altyapınız varsa ve ingilizce biraz da olsa biliyorsanız size çok yardımı dokunabilir.

Patika Dev, Bu site sayesinde yazılım yapmanın hemen her yönünü sıfırdan tamamen ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsiniz ayrıca program içerisinde eğitim aldıktan sonra Patika Dev'in ortak firmalarında işe girebiliyorsunuz Patika Dev bu konuda size yardımcı oluyor.

Sizde yazılım öğrenmek istiyorsanız yazı içerisinde verdiğimiz sitelerden faydalanarak yazılım yapmayı öğrenebilirsiniz her ne kadar yüz yüze bir eğitimin yerini tutmasalarda bir yerden başlamak gerekir.

Post a Comment

Previous Post Next Post