Ücretsiz Google Play Hediye Kartı Nasıl Alınır?

Ücretsiz Google Play Hediye Kartı Nasıl Alınır? Adlı yazımıza hosgeldiniz, Bu yazımızda sizlere Ücretsiz Google Play bakiyesi nasıl alabilirsiniz? Bunu göstereceğiz.

Google play bakiyesi nedir? Google play bakiyesi sizin Google Play store üzerinden oyun, uygulama ve uygulama içi satın alım yaparken kullanabildiğiniz bir sanal cüzdandır bu cüzdana Play Hediye kartı vb. yöntemlerle para yükleme işlemi yapabilirsiniz.

Bizde bu yazımızda nasıl ücretsiz play bakiyesi kazanabilirsiniz bunun hakkında bilgi vereceğiz. İlk yöntemimiz olan Google Ödüllü Anketler ile bakiye kazanma yöntemine geçelim.

Google Ödüllü Anketler, Sunacağımız yöntemler arasından en güzel uygulama Google Ödüllü Anketler diyebiliriz. Çünkü bu uygulama tamamen Google tarafından yönetiliyor ve uzun zamandır hizmet veriyor bu uygulama hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için web sitemizde ki yazıya gidebilirsiniz ama kısaca uygulamayı tanıtacak olursak.

Uygulama içerisinde google tarafından sunulan anketleri çözüyorsunuz ve ödül olarak size Google play bakiyesi veriliyor fakat bu anketlerin ne zaman geleceği ve ne kadar ödül vereceği belli değil bir hafta içerisinde hiç anket de gelmeyebilir veya bir hafta içerisinde çok fazla anket de gelebilir.

Gift Play, Görev yaparak veya mini oyunlar oynayarak Play bakiyesi kazanabileceğiniz bir uygulamadır. Uygulama 2020 yılında Play store mağazasında yayınlanmıştır ve sürekli güncel kalmaktadır uygulamanın şuan Play Store üzerinde 4,5 Puanı bulunmaktadır.

Uygulamadan kısaca bahsedecek olursak içerisinde küçük görevler ve bazı mini oyunlar mevcut bu oyunları oynayarak ve görevleri yaparak puan kazanıyorsunuz ve bu puanlarla Play store hediye kartı vb. hediyeler alabiliyorsunuz.

GiftCode, Sistem olarak aynı Gift Play'e benzeyen vir diğer uygulamamızda GiftCode aynı şekilde küçük görevler yaparak bu uygulamadan Google Play Bakiyesi kazanabiliyorsunuz. Uygulama 2019 yılından beri hizmet vermektedir ve play store üzerinde 4,4 Puanı bulunmaktadır.

Vermiş olduğumuz uygulamaların güvenilirlik açısından herhangi bir eksiği bulunmamaktadır Ayrıca uygulama içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız uygulama destek ekibine ulaşmayı veya Google Play Store üzerinden yorum yapmayı deneyebilirsiniz uygulama geliştiricleri bu konularda kullanıcılara büyük yardım sağlıyor.

Uygulamaları kullanarak ücretsiz bir şekilde Google Play Bakiyesi edinebilirsiniz.

Post a Comment

Previous Post Next Post