Hakkımızda Sayfası Nasıl Oluşturulur?

Hakkımızda Sayfası Nasıl Oluşturulur?, Adlı yazımıza hoşgeldiniz, bu yazımızda web siteler için önemli olan sayfalardan biri olan hakkımızda sayfası nasıl oluşturulur bu sayfada neler bulundurabilirsiniz bu yazımızda size bunu anlatacağız.

Hakkımızda Sayfası Nasıl Oluşturulur?

Web siteler için önemli olan bâzı sayfalar vardır Gizlilik Politikası, İletişim ve hakkımızds sayfası gibi bu yazımızda bu sayfalardan biri olan hakkımızda sayfası hakkında bilgi vereceğiz hakkımızda sayfası web sitenizde siz, şirketiniz ve ekibiniz hakkında bilgi veren sayfadır sizinle ortaklık kurmak isteyen kişiler veya siteniz veya şirketiniz hakkında bilgi almak isteyen kişiler bu sayfadan faydalanır örneğin şirketinizin kuruluş tarihi hakkında bilgi almak isteyen bir kullanıcı sizinle iletişime geçmeye çalışmak yerine hakkımızda sayfanızda bilgi alabilir yani hakkımızda sayfası hem kullanıcılar için hem de sizin için bazı kolaylıklar sağlar peki bu sayfada bulundurmanız gereken bölümler nelerdir.

Bilgiler, Hakkımızda yazısı oluştururken genellikle en üst bölümde şirketiniz hakkında bilgiler bulunur şirketinizin adı, kuruluş tarihi veya amacı bunlara örnek olarak gösterilebilir. Bir hakkımızda sayfasında bu bilgiler kesinlikle olmalıdır.

Kurucu, Hakkımızda sayfasında bulunması gereken bir diğer bölümde kurucu bölümüdür siteniz veya şirketiniz hakkında bilgi almak isteyen biri kurucuyuda mutlaka araştırmak ister bu sebeple hakkımızda sayfanızda kurucuya da yer verebilirsiniz. Kurucu için özel bir bölüm oluşturmak yerine şirketiniz hakkında bilgi verdiğiniz bölümde de bilgi verebilirsiniz.

Ekibiniz, Hakkımızda sayfanızda ekip üyelerinize de yer verebilirsiniz veya bunun için ayrı bir künye sayfası oluşturabilirsiniz fakat bununla uğraşmak istemiyorsanız hakkımızda sayfanızda da yer verebilirsiniz. Kullanıcılar ekip üyeleriniz hakkında bilgi almak isteyebilir.

Projeleriniz, Bir şirket olarak çalışıyorsanız yapmış olduğunuz projelere hakkımızda sayfasında yer verebilirsiniz sizinle çalışmak isteyen kişiler daha önce yapmış olduğunuz projelere göz atmak ve incelemek isteyebilir.

İletişim ve Telif hakları, Hakkımızda sayfanızda yer verebileceğiniz diğer bilgiler iletişim bilgileriniz olabilir zaten bir iletişim sayfanız varsa adres vb. bilgileri buraya ekleyebilirsiniz son olarak yer verebileceğiniz diğer bilgi ise telif haklarınız olabilir kullanıcılar içeriklerinizi veya projelerinizi nasıl kullanabilir, nasıl paylaşabilir veya sizinle nasıl iletişime geçebilir bu konuda bilgi verebilirsiniz.

Hakkımızda sayfası oluşturuyorsanız temel düzeyde vermiş olduğumuz bilgilerden yardım alabilirsiniz.

Post a Comment

Previous Post Next Post