TeeSpring Nedir?

TeeSpring Nedir? Adlı yazımıza hoşgeldiniz, bu yazımızda bir tasarım satış sitesi olan TeeSpring sitesini sizin için anlatacağız bu site ile nasıl para kazanabilirsiniz, nasıl kullanabilirsiniz veya nasıl tasarım satabilirsiniz bunu göstereceğiz.

Konu Tasarım bastırarak ürün satmak olunca başlıca gelen siteler arasında yer alan TeeSpring sitesi üzerinden yapmış olduğunuz tasarımları T-Shirt, Bardak veya Sticker gibi ürünlerin üzerine bastırarak satabilirsiniz. Ürünler tamamen TeeSpring tarafından üretilip daha sonrasında yine tamamen TeeSpring tarafından adrese teslim edilmektedir.

TeeSpring üzerinde ürünler bir mağaza üzerinde satılır TeeSpring sizin için sitesi ücretsiz bir şekilde kurar ve siteye bir tema kurar daha sonra TeeSpring paneliniz üzerinden bu siteyi ve temayı yönetebilirsiniz. Sitenin renklerini ve görünümünü burdan ayarlayabilirsiniz.

TeeSpring açmış olduğunuz mağaza için ücretsiz site barındırması sağlar fakat size ücretsiz bir alan adı verir kendi özel alan adınızı bağlamanız için sizden ekstra ücret istemektedir ekstra ücret vererek kendi özel alan adınızı kullanabilirsiniz ek olarak TeeSpring mağazanız için ücretsiz SSL sertifikası bulundurmaktadır.

Yapmış olduğunuz tasarımları TeeSpring paneli üzerinden ürünlerin üzerine bastırarak satabilirsiniz. Bir ürün üzerinden yapacak olduğunuz kârı kendiniz belirleyebilirsiniz. TeeSpring ürün maliyetini ve kendi payını fiyattan kesmektedir daha sonra kalan kârı size vermektedir. Ürünlerde kendi yapmış olduğunuz tasarımları kullanırsanız daha çok satış yapabilirsiniz çünkü daha önce tasarımı yapılmış bir üründe kullanıcıların sizi seçmesi zordur.

TeeSpring üzerinden ödemelerinizi PayPal veya Payoneer üzerinden çekebilirsiniz site üzerinden yapmış olduğunuz ödeme taleperi 24 - 48 saat arasında hesabınıza gelmektedir. Hesabınızda iki faktörlü doğrulama gibi güvenlik seçeneklerini aktif ederek ödeme sürelerini kısaltabilirsiniz.

TeeSpring üzerinden ne kadar kazanacağınız sizin pazarlama tekniklerinize kalmıştır eğer doğru pazarlama tekniklerini kullanırsanız satışlarınızı arttırabilirsiniz ama yanlış teknikler kullanırsanız veya hiçbir pazarlama yapmazsanız hiç gelir elde edemeyebilirsiniz bu tamamen sizin pazarlama tekniklerinize kalmıştır.

Sosyal medya hesaplarınızı kullanarak TeeSpring üzerinden yapmış olduğunuz ürünlerin reklamını yapabilirsiniz eğer daha çok etkileşim istiyorsanız ücretli reklam verebilirsiniz. TeeSpring üzerinden yüksek gelirler elde etmek mümkündür fakat doğru şekilde pazarlama yapmanız gerekmektedir.

TeeSpring sitesini kullanarak tasarımlarınızı hemen satmaya başlayabilirsiniz başka bir eğitim yazımızda daha görüşmek üzere.

Post a Comment

Previous Post Next Post