Discord Sosyal Medya Platformu Gas'i Satın Aldı

Discord, Sosyal Medya Platformu Gas'i Satın Aldı, Adlı yazımıza hoşgeldiniz, Bu yazımızda geçtiğimiz günlerde Gas sosyal medya platformunu satın alan Discord'dan ve satın alımla ilgili detayları açıklayacağız.

Geçtiğimiz yıl kullanıma sunulan Sosyal Medya platformu Gas'in geçtiğimiz günlerde Sohbet uygulaması olan Discord tarafından satın alındığı açıklandı. Satın alım hakkında herhangi bir bilgi paylaşılmadı fakat bağımsız olarak kullanıma sunulan Gas platformunun bağımsız olarak kalacağı belirtildi.

2022 Yılında kullanıma sunulan Gas uygulaması çıkış yaptığından şu zamana kadar çok hızlı bir yükseliş sağlayarak 6 milyon+ indirmeye ulaştı ve platformun şu zamana kadar yaklaşık olarak 7 milyon dolar kazandığı tahmini olarak belirtildi.

Gas hakkında bilgi verecek olursak tamamen anonimliğin ön planda olduğu bir platform ve çoğunlukla öğrenci topluluğu tarafından kullanılıyor. Uygulama içerisinde okulunuz veya topluluğunuzda tamamen anonim bir şekilde anket oluşturuyorsunuz ve sizinle aynı okulda olan veya aynı topluluğua sahip olan diğer anonim kullanıcılar bu ankete yanıt verebiliyor.

Discord yaptığı açıklamalarda uygulamanın geleceği hakkında henüz bir bilgi paylaşmadı. Konu ile ilgili yeni paylaşımları web sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Post a Comment

Previous Post Next Post