Google Play Store Android Uygulama Geliştiricisi İle İletişime Nasıl Geçilir?

Google Play Store Android Uygulama Geliştiricisi İle İletişime Nasıl Geçilir? Adlı yazımıza hoşgeldiniz, Bu yazımızda Google Play Store üzerinden Android uygulama geliştiricisi ile nasıl iletişime geçebilirsiniz bunun yöntemlerini göstereceğiz.

Google Play Store üzerinden indirmiş olduğunuz uygulama veya oyunlarda yaşamış olduğunuz sorunlara bazen Google Play Ekibi müdahele edemez böyle durumlarda size yardım edebilecek kişi Uygulama veya oyun gelişiricisi olabiliyor bizde bu yazımızda bazı durum senaryoları ve çözümlerini sizin için anlatacağız.

Bulut Kayıtların Bozulması, Oyun ve uygulama içerisinde almış olduğunuz bulut kayıtların bozulması durumunda Google Play Hizmetleri müdahele edemez. Çünkü bulut kayıtlar Google Play Store aracılığı ile yapılmaz. Kayıtlar Uygulama veya Oyun geliştiricisinin kendi sunucularına yapılır.

Kayıtları kurtarmak veya ayrıntılı bilgi almak için Google tarafından yayınlanan Android Uygulama Geliştiricisi ile iletişme geçme adlı yazısını inceleyebilirsiniz veya Oyun veya uygulama yorumlarında sorununuzu belirtebilirsiniz.

Uygulama Açılmıyor, İndirmiş olduğunuz uygulamanın açılmama sorunu uygulamadan veya Play Store üzerinden kaynaklanıyor olabilir eğer indirmiş olduğunuz uygulama açılmıyorsa veya hata veriyorsa uygulamayı silip güçlü bir internet bağlantısı ile tekrar indirmeyi deneyebilirsiniz. Eğer uygulama yine de açılmıyorsa sorun uygulamadan kaynaklanıyor olabilir bu durumda Uygulama geliştiricisi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Android uygulama geliştiricis ile iletişime geçmek için aşağıda bulunan adımları takip edebilirsiniz;
  1. Google Play Store uygulamasını açın.
  2. Uygulamaya göz atın veya uygulamayı arayın.
  3. Uygulamaya dokunarak ayrıntı sayfasını açın.
  4. Geliştirici iletişim bilgileri'ne dokunun.
  5. Listelenen iletişim bilgilerini incelemek için görünümü aşağı kaydırın.
Vermiş olduğumuz sorunlardan birine sahipesiniz Android Uygulama Geliştiricisi ile iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz.

Post a Comment

Previous Post Next Post