Renk Değiştiren Telefon TECNO CAMON 19 Pro Mondrian'a 2 Yeni Ödül

Renk Değiştiren Telefon TECNO CAMON 19 Pro Mondrian'a 2 Yeni Ödül Adlı yazımıza hoşgeldiniz, Bu yazımızda TECNO firması tarafından tasarlanan Güneş ışığında renk değiştiren akıllı telefondan ve aldığı yeni 2 ödülden bahsedeceğiz.

Son dönemlerde yükselişe geçen Çinli kuruluşlu TECNO firması renk değiştiren telefon tasarımı ile ABD ve İtalya'da yeni 2 adet tasarım ödülü aldı. Firma Türkiye pazarı dahil yeni piyasa sunmuş olduğu CAMON 19 Mondrian akıllı telefonu ile dünyaca ünlü tasarım ödüllerini almayı başardı aynı zamanda serinin diğer telefonlarında da birçok ödül mevcut.

TECNO Firmasının CAMON 19 serisinin en güçlü olarak tanıtılan telefonu CAMON 19 Pro Mondrian arka kapağında bulunan kimyasal işlem sayesinde telefon Güneş ışığına duyarlı olarak renk değiştirmektedir. Bu renk değiştirme özelliği sayesinde telefon biri ABD biri de İtalya olmak üzere 2 ülkede tasarım ödülü aldı.

Firmaya gelen tek ödül CAMON 19 Pro Mondrian ile kalmayarak serinin diğer telefonlarına da taşındı. Seri iF Design Award 2022'da birçok ödül alarak adını duyurdu.

Post a Comment

Previous Post Next Post