Telefon Üzerinden Video Düzenleme Nasıl Yapılır?

Telefon Üzerinden Video Düzenleme Nasıl Yapılır? Adlı yazımıza hoşgeldiniz. Bu yazımızda Mobil cihazlarınız üzerinden video editi veya montajı nasıl yapabilirsiniz bunu göstereceğiz.

Mobil cihaz kullanımının oldukça artmış olduğu günümüzde artık her işimizi mobil cihazlar üzerinden kolayca halledebiliyoruz hatta çok iyi sistemlere sahip bilgisayarların bile zorlanarak yaptığı işlemleri özel yazılımlar ve sistem tasarımları sayesinde mobil cihazlar kolaylıkla yapabiliyor ve bu işlemlerden en çok merak edileni ise Video düzenleme işlemi oluyor genellikle çekmiş olduğumuz videoları çok hızlı bir şekilde düzenleyip paylaşmamız gerekebiliyor böyle bir durumda yanımızda bir bilgisayar bulundurmuyor olabiliyoruz ve burda da yardımımıza mobil cihazlarımız yetişiyor peki nasıl video editleyebiliriz.

Aynı bilgisayar sistemlerinde olduğu gibi mobil cihazlarda da bir program aracılığı ile kolayca bu işi halledebiliriz fakat bu durumda karşımıza birçok uygulama çıkıyor aynı bilgisayarlarda olduğu gibi mobil sistemlerde de karmaşık tasarıma sahip veya kullanımı kolay olmak üzere birçok program bulunuyor bizde bu yazımızda en iyi ve çok tercih edilen uygulamaları karşılaştırarak sizin için en iyi seçenekleri bir araya getirdik.

CapCut, Diğer seçeneklere göre henüz daha yeni kullanıma sunulan Capcut rakip uygulamalarına göre birçok ayrıcalık sunuyor bunlardan en çok güzel yorum toplayanı ise tamamen ücretsiz olmasıdır buna ek olarak kullanımı oldukça kolay olan bir tasarıma sahiptir. Video düzenlerken reklam görmek istemiyorsanız ve kullanımı kolay bir uygulama arıyorsanız Capcut sizin için güzel bir seçenek olabilir.

Premiere Rush, Bilgisayar üzerinde video editi gibi işlerle zaten uğraşıyorsanı Premiere programını mutlaka biliyorsunuzdur. Bu program daha çok profesyonel işler için kullanılmaktadır Premiere Rush ise bu aynı firma tarafında mobil cihazlar için kullanıma sunulmuş daha hafif bir kullanıma sahip olan başka bir programıdır bu uygulamayı kullanarak videolarınızı düzenleyebilirsiniz.

Kinemaster, Diğer programlara göre oldukça uzun zamandır hizmet veren ve genellikle en çok tercih edilen uygulama Kinemaster'dır. Ayrıca diğer programlara kıyasla içerisinde ücretsiz kullanımın yanında birde pro versiyon bulunmaktadır. İçerisinde bulunan özellikler sayesinde sorunsuz ve bilgisayar sistemlerini aratmayan videolar oluşturabilirsiniz.

Vermiş olduğumuz uygulamaları kullanarak mobil cihazınız üzerinden kolayca videolar oluşturabilirsiniz. Eğer hangi uygulamayı kullanacağınıza emin değilseniz vermiş olduğumuz açıklamadan faydalanabilirsiniz.

Post a Comment

Previous Post Next Post